Wolne dni, a Ty nie masz pojęcia jakimi rzeczami się zająć?

Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chciałbyś gdzieś udać się za miasto, może pospacerować po górach, niestety prognozy pogody wykluczają twoje ambitne zapędy. Więc co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezsensowne i bezcelowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!
Książka nie gryzie, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi na myśl, kiedy pomyślę, jak ludzie reagują na słowo pisane. No tak, czytelnictwo z roku na rok spada, książki sprzedają się
Zestaw kinomaniaka
Written by: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
nie za dobrze, więc tendencja nie nastraja korzystnie. Ale wciągająca książka to świetny pochłaniacz czasu. Nie ma znaczenia, jaka to będzie książka, „dobra” to pojęcie względne, ważne, żeby się tobie podobała. Uwierz, że tak spędzony czas da ci więcej dobrego niż kolejne godziny przed migającym ekranem, w którym wieje nudą i beznadzieją.

Ludzie w kinie
Written by: Ministerio de Cultura de la Nación
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już jednak nie możesz obejść się bez telewizji to uruchom… komputer. No przecież, w Internecie masz o wiele pokaźniejszy wybór interesujących materiałów niż w telewizji. Ostatnio często rekomendowaną rozrywką są seriale. Bardzo wciągają, a czasu na nie zawsze nie ma kiedy wygospodarować, więc warto spożytkować czas, który i tak nie masz czym zapełnić. Do wyboru masz bardzo dużo pozycji: serial przygodowy, serial romans (popularny serial romans), a może na przykład coś z serii serial science fiction albo serial sensacyjny (serial science fiction). Myślę, iż trudno będzie dokonać wyboru, jednak mimo to dobrze podjąć tą decyzję.


Inni czytali też

Co obecnie oferują telewizyjne programy prezentowane w różnego rodzaju portalach internetowych

telewizor
Written by: Michael Seeley
Source: http://www.flickr.com
Oglądając telewizor bardzo często sięga się po różnego rodzaju programy, z nich można się dowiedzieć, co będzie emitowane w najbliższych dniach. Co prawda wszystkie sieci satelitarne i kablowe oferują swoje programy, lecz często ich użytkowanie nie jest zbyt wygodne. Jeszcze całkiem niedawno ogromną popularnością cieszyły się programy w wersji papierowej, wypuszczane na tydzień naprzód. W dalszym ciągu wielu ludzi je kupuje, szczególnie że są one taniutkie, lecz mają pewne wady.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.