Idealna muzyka na wytworne przyjęcie weselne

Dobór idealnej muzyki na przyjęcie ślubne to bez wątpienia istotna sprawa. W znacznym stopniu to właśnie muzyka ma wpływ na charakter i nastrój naszego wesela. Bardzo istotne zatem wydaje się zamówienie właściwego zespołu muzycznego, a także przygotowanie adekwatnej listy utworów granych w trakcie wesela. Bardzo często dopełnienie wszelkich spraw związanych z muzyką wymaga wiele czasu i energii.
młoda para przy aucie
Dziennikarz: Katsu Nojiri
Źródło: http://www.flickr.com
Już na wstępie powinniśmy zdecydować się, czy chcemy muzykę graną na żywo, czy też wolimy wybrać dobrego dj'a. Trzeba wiedzieć też, iż w przypadku eleganckich, bardzo wytwornych przyjęć o wiele lepiej sprawdza się muzyka na żywo. Można również pójść na pewien kompromis w tym przypadku, zamawiając kwartet smyczkowy (http://strings.art.pl/portfolio/uczta/), który będzie dostojnie przygrywał z początkowej fazie wesela, natomiast podczas części tanecznej powierzmy zabawę w ręce dj'a. Bardzo dużo ludzi zamawia także skrzypce na ślub, które tworzą niezwykle subtelną i elegancką atmosferę.

Zanim zdecydujemy się wybrać na nasz ślub zespół warto również przekonać się, czy miejsce, w którym planujemy urządzić przyjęcie posiada właściwe zaplecze sprzętowe i spełnia wszystkie wymogi techniczne. Należy zwrócić uwagę na ilość oraz jakość nagłośnienia, zadbać o niezbędne zabezpieczenie sceny itd. Niezwykle często muzyczne grupy weselne są w stanie zagwarantować niezbędny sprzęt na czas przyjęcia, można także skorzystać z wypożyczalni, jeśli lokal nie może zagwarantować nam odpowiednich akcesoriów.


Inni czytali też

Czym należy się kierować w trakcie doboru zespołu muzycznego na wesele?

pierwszy taniec
Planując swoje wesele bez wątpliwości wypada wziąć pod uwagę ogromnie sporo kwestii. W związku z tym planowanie wesela bezspornie nie jest takie proste, wiąże się ze stresem, poświęceniem ogromnej ilości czasu, nie mówiąc już o kosztach i o tym, iż wesele należy planować z sporym wyprzedzeniem. Jedną z rzeczy, o którą muszą zadbać Państwo Młodzi jest odszukanie odpowiedniego zespołu weselnego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.