Zalety i wady lamp typu angel eyes, w jakich okolicznościach ich montaż się opłaca

Każdy pojazd wyposażony jest w montowane seryjnie lampy. Inżynierowie najczęściej, bo nie jest to niestety reguła, projektują je tak, aby przy użyciu przewidzianych żarówek mogły właściwe oświetlać drogę. Poza tym lampy, szczególnie z przodu, są spójną częścią karoserii samochodu. Lecz niektórzy kierowcy nie będą do końca usatysfakcjonowani ze swoich lamp i zaczynają eksperymentować. Niektórzy posuwają się z tymi pomysłami trochę zbyt daleko, bo przykładowo instalują reflektory, jakie nie spełniają warunków technicznych.
samochód
Written by: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Samochody takie często nie przejdą obowiązkowego przeglądu, a przy policyjnej kontroli właściciel może stracić dokumenty auta. Inni będą się jedynie ograniczać do zamontowania soczewkowych lamp z ringami, jakie mogą nadać pojazdowi bardziej dynamicznego, sportowego wyglądu. Lampy te zwane popularnie angel eyes cieszą się dużą popularnością wśród osób lubiących tuning, oferowane są do wielu modeli samochodów, w tym także tych nieco starszych.


Inni czytali też

W jaki sposób dać sobie radę ze szczególnie trudnym wyzwaniem, jakim bezsprzecznie jest zdanie do testu na prawo jazdy?

jazda samochodem
Written by: Bob Mical
Source: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas bez auta absolutnie nie wyobraża sobie normalnej egzystencji. Nie ma w tym jednak nic nadzwyczajnego, bo w dzisiejszych czasach, cztery kółka ma większość ludzi i są one stałym elementem naszej przestrzeni. Nabycie samochodu jest całkiem proste, jednakże żeby uzyskać pozwolenie na jego prowadzenie musimy przebrnąć przez mnóstwo przeróżnych przeszkód. Jakie są więc metody na przejście tej ciągnącej się w nieskończoność procedury w możliwie szybki i bezbolesny sposób?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.