Porady na pierwszą randkę: na jaki temat rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie się spotkać

Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz stres i poddenerwowanie? Możesz łatwo przemóc stres i niepewność określając wcześniej najbardziej ważne części spotkania, w końcu najtrudniejszy etap - którym jest umówienie się na randkę jest już za Tobą. Co więcej dzięki kilku praktycznym pomysłom przyjemnie spędzisz czas.
W jakie miejsce umówić się na naszą pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę randki zastanów się na miejscem do którego moglibyście pójść. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami dość aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i bardzo zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Inni czytali też

Szeroki asortyment propozycji na prezent dla bliskich

Słuchawki
Dziennikarz: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
Kiedy zbliżają się święta, bez wątpienia każdy z nas ma spory trud ze znalezieniem właściwego podarunku. Ta sytuacja bynajmniej nie musi wszelako być związana z wielogodzinnym chodzeniem po sklepach szukając inspiracji. Potrzebne jest jedynie połączenie z Internetem – w ciągu kilku minut znajdziemy odpowiednie pomysły.


Para w wesołym miasteczku
Dziennikarz: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/
Jeżeli stresuje Cię, że skończą Wam się tematy albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w romantycznej atmosferze spędzić czas nie skupiając się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

W co się ubrać na randkę?

Postaw na wygodę i elegancję ale nie staraj się na siłę zmienić swojego wyglądu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym planujecie spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że schludny i odpowiednio dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Dziennikarz: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Co mówić na pierwszej randka?

Zazwyczaj Twój partner lub partnerka również się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i miło spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które są wspólne dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na dobrą zabawę.
2017/10/30, 09:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.