Porady na pierwszą randkę: na jaki temat rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie się spotkać

Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz stres i poddenerwowanie? Możesz łatwo przemóc stres i niepewność określając wcześniej najbardziej ważne części spotkania, w końcu najtrudniejszy etap - którym jest umówienie się na randkę jest już za Tobą. Co więcej dzięki kilku praktycznym pomysłom przyjemnie spędzisz czas.
W jakie miejsce umówić się na naszą pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub (sprawdź propozycję) partnerka potwierdzą datę randki zastanów się na miejscem do którego moglibyście pójść. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami dość aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i bardzo zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Inni czytali też

Które filmy powinno zobaczyć każde dziecko?

filmy
Dziennikarz: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj dzieci posiadają szeroki wybór wśród rozmaitych filmów. Trzeba jednak pomyśleć o tym, które z nich będą naprawdę korzystne dla rozwoju najmłodszych podopiecznych. W kinie można znaleźć różne propozycje dla dzieciaków w każdym wieku. Czy jednak wszystkie filmy dla dzieci naprawdę mogą korzystnie wpływać na rozwój dzieci?


Para w wesołym miasteczku
Dziennikarz: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/
Jeżeli stresuje Cię, że skończą Wam się tematy albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w romantycznej atmosferze spędzić czas nie skupiając się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

W co się ubrać na randkę?

Postaw na wygodę i elegancję ale nie staraj się na siłę zmienić swojego wyglądu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym planujecie spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że schludny i odpowiednio dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Dziennikarz: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Co mówić na pierwszej randka?

Zazwyczaj Twój partner lub partnerka również się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i miło spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które są wspólne dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na dobrą zabawę.
2017/09/01, 09:35:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.