Płyty
audiobooki Sapkowski Wiedźmin
Dziennikarz: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Cyfrowe życie książki- saga Wiedźmin

Aktualnie książki możemy nabyć już nie tylko w klasycznej formie, lecz także zapisane na innych nośnikach. Dla jednych na pewno nadal jest to swego rodzaju dziwactwo, jednakże wieku klientów docenia książki utrwalone cyfrowo.
muzyka

Płyty winylowe – czemu jeszcze warto z nich korzystać?

W historii całego, ogólnie pojętego przemysłu muzycznego pojawiało się już całe mnóstwo najróżniejszych nośników, które były typowe dla poszczególnych okresów. Przez wiele lat niepodzielnie dominowały tu przykładowo płyty kompaktowe, które aktualnie zostały wyparte przez różne nośniki elektroniczne – obecnie trzymamy muzykę przede wszystkim w pamięciach naszych komputerów lub telefonów komórkowych. Tak intensywny postęp technologiczny oraz zmiany jakie mu towarzyszyły nie oznaczają jednak, że niektóre starsze rozwiązania straciły swoją aktualność. Rewelacyjnym przykładem są tutaj przede wszystkim płyty winylowe, które pomimo swojego wieku cały czas cieszą się niemałą popularnością. Fakt, na pewien czas właściwie zniknęły one z rynku i były uważane wyłącznie za propozycję dla kolekcjonerów, ale w chwili obecnej stopniowo wracają one do łask i coraz więcej ludzi na nowo odkrywa ich wspaniałe zalety. Jak najbardziej warto w takim razie zapoznać się z nimi trochę bliżej, bowiem być może będziemy w stanie spojrzeć wówczas na naszą muzykę od całkowicie innej strony.
płyta The Dark Side of The Moon
Dziennikarz: steve
Źródło: http://www.flickr.com

W jakich miejscach dobrze jest płyty z muzyką?

Być może sporo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale kupowanie rzeczy takich jak przykładowo poezja śpiewana na cd nadal cieszy się bardzo dużą popularnością. Wprawdzie z pozoru wydaje się, że coś takiego nie ma w obecnych czasach jakiegokolwiek sensu, gdyż przecież każdy z nas może szybko i za darmo pobrać z internetu praktycznie wszystkie piosenki, jakie tylko są mu akurat potrzebne.
Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/

Ogromny wybór płyt z muzyką

Czy kupowanie płyt muzycznych ma aktualnie jakikolwiek sens? Przecież internet oferuje nam teraz możliwość ściągnięcia bez płacenia dosłownie wszystkich utworów jakimi tylko jesteśmy akurat zainteresowani, co jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem.
Młodzież, pokój młodzieżowy
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Kolekcjonujmy oryginalne płyty muzyczne?

Przyszło nam żyć w czasach, w których internet – przynajmniej zdaniem niektórych ludzi – bardzo poważnie uderzył w cały, ogólnie pojęty przemysł muzyczny. Wprawdzie otworzył on przed artystami szereg kompletnie nowych, niezwykle ciekawych możliwości, ale równocześnie nie da się zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe stało się ogromnym wręcz problemem.
Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/

Koncerty muzyczne mają niezwykłą magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelakie wydarzenia muzyczne to z pewnością fajna rozrywka. Choćby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Sky Ferreiry to było coś fantastycznego. Nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi fanami określonego artysty \ bandu, to tak czy siak będziemy niesamowicie uradowani. Zakładając, że potrafimy się dobrze bawić.
Bob Marley reggae
Dziennikarz: Pedro
Źródło: http://www.flickr.com

Spróbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez ulubionych piosenek jest w ogóle czymś możliwym? Bądź co bądź tak - w końcu nawet genialna muzyka to nie jedzenie, jakoś tam da radę przeżyć bez choćby regularnego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, itp. Jednakowoż byłoby idealnie gdybyśmy w żadnym przypadku nie byli zmuszeni niejako zrezygnować z przesłuchiwania muzyki.

Wspaniałych koncertów jest u nas coraz więcej

Jeszcze przed kilkoma laty Polska ogólnie nie była miejscem, gdzie z ogromną chęcią grali zagraniczni muzycy. Niby byliśmy oraz nadal jesteśmy dużym krajem, jednym z największych na kontynencie, lecz tak czy siak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż potencjał Polski był odpowiednio wykorzystany. Na całe szczęście teraz jest fajniej: jeżeli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w lato będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na Ziemi.
Stereo, wieża
Dziennikarz: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Warto kolekcjonować płyty z nagraniami ulubionych wykonawców

Dzisiaj głównie o muzyce z Islandii. Bo chociaż statystyczny Polak przede wszystkim słucha typowo amerykańskich oraz polskich utworów muzycznych, to jednakowoż na szczęście nie można powiedzieć, że dużo bardziej niszowi muzycy są nad Wisłą najzupełniej deprecjonowani, niesłuchani.
Słuchawki, muzyka
Written by: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu

Prawdziwi melomani mają w dzisiejszych czasach ogromny wybór!

Chociaż popularna muzyka, taka, która jest ciągle zapuszczana w stacjach radiowych oraz w TV często potrafi wpaść w ucho, przykładowo dance i disco płyty cd/dvd, chociaż zasadniczo jakoś się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, spowodować, że nawet jeśli ogólnie nie słuchamy popularnych kawałków, i tak nie jesteśmy rozczarowani.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.